Firma

Wędzarnia Dunikowscy to firma rodzinna, specjalizująca się w wytwarzaniu wędlin najwyższej jakości. Nasze wędliny opierają się na dawnych recepturach. Są formowane ręcznie, naturalnie przyprawione a następnie naturalnie wędzone nad dymem olchowym. Firma położona jest na terenie województwa podlaskiego, w pobliżu Puszczy Białowieskiej, co niewątpliwie wpływa na smak i aromat naszych wyrobów. Wszak Podlasie ma swój niepowtarzalny czar, nieprawdaż?

Wkładamy całe serce, aby nasze produkty cechowała najwyższa jakość. Nie poprawiamy natury, wybieramy z niej to co najlepsze…

Tradycyjne wędliny z Podlasia

Nasza historia sięga 2006 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność związaną z dystrybucją, a następnie wytwarzaniem wędlin wędzonych tradycyjnie. Kunszt i doświadczenie w produkcji wędlin najwyższej jakości to spuścizna po rodzicach, którzy są mistrzami w dziedzinie wędliniarstwa.

Wędzarnia Dunikowscy - siedziba firmy / zakład produkcyjnyWędzarnia Dunikowscy - Produkcja wędlin

 

Dokładnie tak smakują Podlaskie wędliny od wielu, wielu lat…

Stawiamy na jakość, nie na ilość­ ze 100g surowego mięsa otrzymujemy tylko 80 g gotowego wyrobu, co jest nie często spotykane przy produkcji wędlin.
Naszymi klientami są ludzie, którzy cenią tradycyjny smak i aromat spożywanej żywności.